Ubezpieczenia

Multiagencja Luarko oferuje ubezpieczenia majątkowe i finansowe dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Tworząc nasze pakiety przyświeca nam jeden cel najwyższa jakość i bezpieczeństwo. Udało nam się to osiągnąć dzięki współpracy naszego profesjonalnego i doświadczonego zespołu z najlepszymi i sprawdzonymi Zakładami Ubezpieczeń w Polsce.

Bogata oferta oparta na partnerskiej współpracy obejmuje ubezpieczenia: Ergo Hestia, Compensa, Warta, InterRisk, AXA Direct, Link4, HDI Asekuracja, LibertDirect, Proama, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, AVIVA, You Can Drive, MTU, Benefia.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wyjątkowy pakiet dla kierowców. Nie musisz drżeć ze strachu wyjeżdżając na ulicę. Nasza polisa to rozwiązanie dające poczucie bezpieczeństwa w rozsądnej cenie. Dobra polisa AC to komfort spokojnej jazdy. Dbając o swoje bezpieczeństwo na drodze wykazujesz się pełną odpowiedzialnością.

Bezgotówkowa naprawa

Dzięki współpracy z najlepszymi zakładami autonaprawy możesz skorzystać z bezgotówkowej likwidacji szkody. To oznacza, że Twoje auto zostanie serwisowane zupełnie za darmo. W przypadku szkody całkowitej następuje refundacja kosztów przez Ubezpieczyciela. Wystarczy tylko wykonać jeden telefon, a my zajmiemy się całą resztą. To bardzo wygodne rozwiązanie dla kierowców. Załatwiamy wszystkie formalności, a Ty oszczędzasz swój czas.

Auto zastępcze

Nawet jeśli nie unikniesz stłuczki lub ktoś uszkodzi Twoje auto w innych okolicznościach, wynajmiemy Tobie bezpłatny samochód na koszt ubezpieczyciela z OC sprawcy. Dostaniesz auto na czas naprawy swojego samochodu. Bez względu na to czy używasz samochodu do celów służbowych czy prywatnych przysługują Ci takie same prawa.

Ubezpieczenia majątkowe

Każdy kto posiada aktywa: dom, mieszkanie bądź też inną nieruchomość może ją ubezpieczyć od wszystkich ryzyk. Polisa to gwarancja spokojnego mieszkania każdego dnia.

Ubezpieczenia maszyn

Podstawą pracy przedsiębiorstw produkcyjnych to maszyny. Wykupując polisę zabezpieczasz swój biznes przed potencjalną stratą. Możesz przez to podnieść zyskowność Twojej maszyny.

Ubezpieczenia zawodowe

Praca w każdym zawodzie niesie ze sobą ryzyko różnego rodzaju. Nasz pakiet to gwarancja minimalizacji wszelkich zagrożeń.

Ubezpieczenia grupowe

Polisa, która zabezpiecza finansowo pracowników, kadry i ich rodziny od wszelkich zdarzeń losowych. Im większa grupa, tym większe korzyści.

Ubezpieczenia dla firm

Bycie właścicielem firmy to wielka odpowiedzialność nie tylko za ludzi ale za całe mienie. Myślenie strategiczne to podejmowanie słusznych decyzji dla firmy, a wykupienie polisy to doskonała ochrona działalności przed różnymi zagrożeniami na drodze do sukcesu.

Ubezpieczenia podróżne

Idealne wakacje z poczuciem komfortu i bezpieczeństwa – to gwarantuje nasza polisa. Niezbędny element podróży uchroni Cię przed ewentualnymi kosztami z tytułu leczenia, ratownictwa, kosztów transportu i następstw nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenia dla zwierząt

To inwestycja w Twoją pracę i sukces gospodarstwa. Posiadanie zwierząt hodowlanych to stała ich ochrona przed chorobami czy innymi nieszczęściami. Ubezpieczenie zwierząt to szansa na stabilizacje płynności finansowej.

Ubezpieczenia zdrowotne

To pakiet pełen korzyści: brak kolejek, nielimitowane wizyty domowe, atrakcyjne składki i dostęp do ogromnej bazy specjalistów. Twoje zdrowie będzie w najlepszych rękach.

Dlaczego my

Kontakt

Luarko Sp. z o.o.
ul. Lęborska 13
83-340 Sierakowice

tel. / faks: +48 58 684 63 29
tel.: +48 691 720 935
e-mail: biuro@luarko.pl